Jak wybrać grubościówkę najlepiej dopasowaną do potrzeb mojego zakładu stolarskiego?


Jak wybrać grubościówkę najlepiej dopasowaną do potrzeb mojego zakładu stolarskiego? Wybrać maszynę nową czy używaną? Zdecydować się na leasing, kredyt, a może finansowanie za gotówkę? Czy mogę liczyć na bezpłatny serwis gwarancyjny i ile on będzie trwał? Zakup nowej maszyny stolarskiej to zawsze spory wydatek i najważniejsze w takiej decyzji, jest umiejętne zestawienie swoich oczekiwań, budżetu, co do możliwości i trwałości danej maszyny.

Marka Winter Holztechnik to producent, który rozpoczął swą działalność na niemieckim rynku. Szybko jednak przeszedł do ekspansji międzynarodowej, oferując produkty często wyprzedzające technologicznie paramenty konkurencyjnych maszyn stolarskich obecnych na rynku. Inwestycja w Winter to odpowiedzialny zakup, a nie pozorne oszczędności! To rozłożenie kosztów, amortyzacji oraz wydajności pracy maszyny na wiele lat, to bezawaryjność, niskie koszty eksploatacji oraz konserwacji. Materiały zastosowane w urządzeniach stolarskich Winter są najwyższej klasy, o niskim stopniu odkształceń, ścieralności i zużycia, przez co ta sama część służy nieprzerwanie, bez konieczności wymiany na nową. Winter to postawienie na bezawaryjność, zapewnienie ciągłości pracy zakładu stolarskiego, nawet przy najbardziej intensywnej, wielozmianowej obsłudze.

Co wyróżnia producenta Winter? Zacznijmy od parametru, na który przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę, a mianowicie solidna konstrukcja. Ciężka, żeliwna zwarta bryła, odpowiednio zabezpieczona oraz stabilnie osadzona na antypoślizgowych i antywibracyjnych podporach. Szerokie, chromowane i wypolerowane stoły. Wysokie moce silników (4,0 kW do nawet 30,0 kW) oferujące imponującą prędkość posuwu nawet do 30 m/min. Regulowana prędkość posuwu pozwala dopasować się do grubości i twardości obrabianego surowca. Grubościówki Winter wyposażone są również z cyfrowe wyświetlacze czy elektroniczne ustawianie wysokości strugania. Na koniec, maszyny posiadają dodatkowe walce wciągające i wyciągające, by przyśpieszyć i podnieść komfort pracy nawet przy największych gabarytowo materiałach. Dzięki swej wielofunkcyjności, grubościówki Winter sprawdzą się zarówno przy obróbce drewna miękkiego i twardego, a także przy pracy z materiałem drewnopochodnym.

Sprawdź jak bogatą ofertę strugarek grubościówek znajdziesz w internetowym sklepie producenta Winter Holztechnik. Od kompaktowych grubościówek „hobbystycznych”, po zaawansowane i w pełni zautomatyzowane strugarki grubościówki dwustronne, do fabryk i linii produkcyjnych. Oryginalna maszyna zakupiona wprost od producenta objęta jest gwarancją do 5 lat. Wszystkie nasze grubościówki posiadają szczegółową instrukcję w języku polskim, a w ramach zakupu możesz skorzystać z bezpłatnego transportu, wsparcia w montażu czy podstawowym przeszkoleniu.

Dla marki Winter liczą się długofalowe relacje z klientami, dlatego też świadczymy sprawny i wszechstronny serwis maszyn stolarskich na terenie całej Polski. Zamówienia realizujemy nawet 48 godzin. Zadzwoń do nas lub napisz czego potrzebujesz oraz jakie interesuje Cię finansowanie, a my niezwłocznie zajmiemy się całą resztą!

Grubościówki – Producent